Czy marzysz o poprawie swojej sylwetki i samopoczucia bez zbędnych wyrzeczeń i w sposób trwały?

 

→Czy masz za sobą eksperymenty z różnymi dietami, po których Twoja masa ciała obniżyła się, ale spadł także poziom energii i nastrój?

 

→Czy zaraz po zakończeniu diety Twoja masa ciała wróciła do punktu wyjścia?

 

→Czy każdą wolną chwilę spędzasz na siłowni, a nie widzisz efektów?

 

→Czy nie masz czasu ani ochoty ćwiczyć poza domem, wolisz ćwiczyć w domu, ale nie wiesz, od czego zacząć?

 

Jeśli na chociaż 1 pytanie odpowiedziałaś TAK, mamy coś dla Ciebie 🙂

Czasami jest tak, że osiągamy wymarzoną sylwetkę, ale nie poprawia się nasze samopoczucie, ani zdrowie w ogóle- mamy cechy insulinooporności czy zespół metaboliczny, odczuwamy ciągłe zmęczenie, a wyniki badań pozostawiają wiele do życzenia.
Czasami bywa też tak, że jemy mało, ćwiczymy ciężko, a efekty nie zadowalają.
Czasami w ogóle nie wiemy od czego zacząć, więc... nie zaczynamy.
Dlatego w naszym szkoleniu chcemy zaopiekować się Twoim zdrowiem w sposób kompleksowy. Chcemy pomóc Ci zbudować fundamenty, na których oprzesz swoje zdrowie i wesprzeć w budowaniu nawyków, kótre będą Ci towarzyszyły przez następne lata.

Naszym celem jest nie tylko wymarzona sylwetka, ale też wymarzone samopoczucie i wymarzone zdrowie.

Oboje jesteśmy praktykami i wiemy jak to osiągnąć, bo pomogliśmy już wielu pacjentom i podopiecznym.
Teraz także chcemy pomóc Tobie.

Aby osiągnąć cel, trzeba odżywiać się i ćwiczyć mądrze.

Jak to zrobić, pokażemy Ci w naszym szkoleniu.

Biorąc udział w naszym szkoleniu otrzymasz:

♦Wiedzę, wsparcie i motywację 🙂

♦2 jadłospisy (także z daniami wegetariańskimi) dostosowane do zmieniającego się zapotrzebowania na energię: 2000 kcal, 1800 kcal i 1600 kcal

♦4 prezentacje wideo z omówieniem zasad odżywiania i aktywności fizycznej w celu odzyskania prawidłowej masy ciała, właściwych proporcji między tkanką mięśniową a tłuszczową oraz dobrego samopoczucia (dostęp na 6 miesięcy)

♦Planer aktywności fizycznej wraz z ćwiczeniami

♦Udział w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie będziemy dostępni przez 4 tygodnie trwania programu- tutaj wzajemnie się motywujemy i wspólnie rozwiązujemy problemy związane z osiągnięciem rezultatów

Najnowsza edycja szkolenia startuje 4 września.

Do 1 września szkolenie można kupić w niższej cenie, między 1 a 4 września obowiązuje cena regularna.

4 września zamykamy sprzedaż.

Musisz wiedzieć, że cena tego szkolenia to zaledwie 1/3 ceny konsultacji z nami- koszt konsultacji medyczno- żywieniowej wynosi aktualnie 320 zł, natomiast konsultacja dietetyczna z jadłospisem, planem treningowym i treningiem personalnym to koszt 549 zł. Co wybierasz?

Co wyróżnia nasze szkolenie?

Kompleksowe podejście- zazwyczaj szkolenia tego typu obejmują wyłącznie dietę lub wyłącznie aktywność fizyczną- nasz program obejmuje te dwa elementy łącznie, bo wierzymy, że są niezbędne do osiągnięcia wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia w sposób trwały

Duża dawka wiedzy i narzędzi do wykorzystania na co dzień- bo uważamy, że nie sztuką jest dać gotowy jadłospis i gotowy zestaw ćwiczeń- jeśli nie wiesz, jak stworzyć własny zdrowy posiłek ani jaką aktywność fizyczną zaplanować dla siebie na dany dzień, możesz nie być w stanie utrzymać uzyskanych efektów na długo

Wsparcie lekarza, dietetyka i trenera- połączyliśmy swoje siły właśnie po to, aby dać Ci niezbędne wsparcie w każdym obszarze: medycznym, związanym z odżywianiem i aktywnością fizyczną

Dla kogo JEST to szkolenie?

  • dla kobiet, których celem jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki i dobrego samopoczucia bez głodzenia i wyczerpujących ćwiczeń
  • dla kobiet, które mają dość huśtawek wagi i nastroju
  • dla kobiet, które chcą wreszcie zrozumieć, jak osiągnąć wamarzoną sylwetkę i dobre samopoczucie, zbudować zdrowe nawyki, dzięki którym będą cieszyć się trwałymi efektami

Dla kogo NIE jest to szkolenie?

  • ze szkolenia nie skorzystają osoby, które szukają gotowej diety, która rozwiąże ich wszystkie problemy
  • nie polecamy szkolenia osobom, które nie chcą wprowadzać żadnych zmian w swoim odżywianiu i stylu życia
Do końca promocji pozostało:

Teraz pora na Twoją decyzję 🙂

A masz 3 opcje:

Opcja #1- nie musisz robić absolutnie nic- po prostu pozostań w tym miejscu, w którym jesteś

Jeśli cieszysz się idealną masą ciała i dobrym samopoczuciem, nie martwisz o swoje zdrowie w przyszłości, w Twojej rodzinie nie występuje nadwaga ani otyłość ani zaburzenia gospodarki węgowodanowej, a Twoje wyniki badań potwierdzają świetnie funkcjonujący metabolizm, prawdopodobnie to co robisz, robisz dobrze i nie musisz niczego zmieniać.

Jeśli jednak martwi Cię oponka w talii, mało jesz i dużo ćwiczysz, a nie widziesz rezultatów, borykasz się ze spadkami energii i nastroju w ciągu dnia, masz dwie inne opcje do wyboru.

Opcja #2- możesz próbować dojść do rezultatów sama

Możesz szukać informacji o odżywianiu w internecie, testować różne suplementy wspomagające metabolizm, obejrzeć filmy z ćwiczeniami, może nawet kupisz karnet na siłownię.

Rzeczywiście masz szansę osiągnąć rezultat i cieszyć się wymarzoną sylwetką i dobrym samopoczuciem, ale może zająć Ci to dużo czasu i rozczarowań zanim dojdziesz do metody, która umożliwi Ci osiągnięcie trwałych rezultatów.

Opcja #3- skorzystasz z wiedzy i doświadczenia osób, które zajmują się tym na co dzień- znają i rozumieją zjawiska związane z metabolizmem, a swoimi metodami pracy podzielą się z Tobą.

Dzięki temu nie musisz spędzać godzin na poszukiwaniu skutecznych metod redukcji masy ciała i poprawy samopoczucia, a korzystasz z gotowych i skutecznych rozwiązań, które przybliżą Cię do wymarzonego celu.

Która opcja jest dla Ciebie lepsza- gwarantuje szybsze i trwalsze efekty?

Kim jesteśmy?

Nazywam się Ewa Jakubowska, jestem lekarzem i doradcą żywieniowym. Od 2017 roku prowadzę stronę www.gdyjedzenieszkodzi.pl, na której publikuję artykuły związane ze zdrowiem i odżywianiem. Jestem też autorem ebooka "Nieceliakalna nadwrażliwość na gluten. Choroba, której nie ma?" oraz kursów i szkoleń dla pacjentów i specjalistów. Na co dzień prowadzę konsultacje dla pacjentów z chorobsmi autoimmunologicznymi, metabolicznymi oraz zaburzeniami funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Nazywam się Bartosz Ruta. Jestem dietetykiem oraz trenerem personalnym. W swojej pracy niezwykle cenie sobie rozmowę, podczas której staram się uzyskać jak najwięcej informacji o zdrowiu oraz preferencjach żywieniowych pacjenta. Przygodę z dietetyką oraz treningami personalnymi zacząłem będąc jeszcze w Technikum. Współpracuję z pacjentami klinicznymi borykającymi się z chorobami przewodu pokarmowego, hormonalnymi oraz nadwagą i otyłością. Wśród moich klientów są też sportowcy startujący w sportach sylwetkowych, sztuk walki oraz lekkoatleci. Współpracowałem m.in. z Mistrzem Świata w K1 Mateuszem Duczmalem oraz V-ce Mistrzynią Świata w kolarstwie MTB Anną Urban.
Dietetyka i ogólnie pojęta aktywność fizyczna jest moją pracą, ale także ogromnym hobby dzięki czemu nie czuję, że kiedykolwiek pracowałem 😊