Napisz do mnie!

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat wiadomości

Wiadomość

[recaptcha]

Napisz do mnie, jeśli masz pytanie na tematy poruszane na blogu, a wspólnie zastanowimy się nad odpowiedzią 🙂

Napisz też, jeśli masz pomysł na współpracę.

Nie gniewaj się jednak, gdy szybko nie odpisuję- z reguły zajmuje mi to kilka dni. Ale nie zostawiam żadnego maila bez odpowiedzi.

Jeśli zdecydujesz się napisać do mnie wiadomość, masz prawo wiedzieć, co dzieje się z Twoimi danymi osobowymi: imię i nazwisko, adres mailowy. Jedyną osobą, która je odbiera i czyta, jestem ja (Ewa Jakubowska, kontakt@gdyjedzenieszkodzi.pl). Nikomu tych danych nie udostępniam i nie przekazuję. Natomiast po udzieleniu odpowiedzi dane te są usuwane. To powoduje, że przy ponownym kontakcie nie jestem w stanie wrócić do treści poprzednich wiadomości.


Zapraszam Cię również do śledzenia mojej strony na facebooku- są tam nie tylko linki do artykułów na blogu i stron w sieci, które warto znać, ale też recenzje książek, cytaty, zagadnienia związane ze zdrowiem, zdrowym odżywianiem i zdrowym stylem życia, trochę elementów medycyny funkcjonalnej.

Jeśli wolisz pismo obrazkowe, zapraszam na Instagram- tutaj poza pseudoartystycznymi zdjęciami przemycam trochę poważniejszych treści, ale też pokazuję, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne.

Zapraszam do kontaktu!