Konsultacje

Oferta konsultacji lekarskich jest odpowiedzią na prośby Czytelników i Pacjentów, którzy szukają pomocy w leczeniu swoich chorób i są gotowi wziąć aktywny udział w całym procesie: od szukania przyczyny choroby po ich rozwiązanie.

W swojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie medyczne z elementami medycyny funkcjonalnej i dietoterapii. Dążę do znalezienia i usunięcia przyczyny choroby, jednak dzieje się to przy aktywnym udziale Pacjenta. Takie podejście zapewnia najlepsze i najtrwalsze rezultaty w leczeniu chorób przewlekłych.

Nie odstawiam jednak leczenia zlecanego przez innych specjalistów. Nasza wspólna praca ma prowadzić do poprawy stanu zdrowia oraz redukcji stosowanych leków.

Jak się umówić?

Jeśli jesteś gotowa/gotowy, abyśmy wspólnie poszukali przyczyn Twoich chorób i opracowali plan działania zmierzający do poprawy Twojego zdrowia, zapraszam do gabinetu we Wrocławiu. Zanim jednak umówisz się na wizytę, przeczytaj  poniższy Regulamin- tutaj zawarłam najważniejsze informacje o tym, jak przebiega wizyta oraz jak się do niej przygotować.

Regulamin konsultacji lekarskich

1. Konsultacje medyczne są realizowane stacjonarnie, w gabinecie mieszczącym się we Wrocławiu przy ulicy Szybowcowej 31, w Centrum Medycyny Estetycznej Tesoro Clinic (mapa dojazdu w zakładce Kontakt)

2. Rejestracja odbywa się telefonicznie (nr 606 921 907) lub przez e-mail (kontakt@gdyjedzenieszkodzi.pl) i polega na wspólnym uzgodnieniu terminu wizyty.

3. Pacjent zgłaszający się na wizytę potwierdza, że zapoznał się i akceptuje niniejszy Regulamin.

4. Po uzgodnieniu terminu pacjent otrzymuje drogą mailową ankietę z pytaniami dotyczącymi stanu zdrowia i zgłaszanych objawów, odpowiedzi na te pytania warto przynieść na konsultację (chociaż nie jest to konieczne, ułatwi zebranie wywiadu).

4. Na wizytę warto przynieść dokumentację z dotychczasowego leczenia oraz wyniki badań dodatkowych (laboratoryjnych, obrazowych itd.), co może przyspieszyć ustalenie przyczyny problemów zdrowotnych i wdrożenie odpowiedniego działania.

5. W razie braku wyżej wymienionych (albo gdy dotychczasowa dokumentacja jest niepełna) podczas konsultacji ustalamy zakres badań diagnostycznych koniecznych do dalszego leczenia.

6. Na wizytę pacjent proszony jest także o przyniesienie jadłospisu z 3-5 dni, czyli spisane potrawy i produkty użyte do ich przyrządzenia.

7. Wizyta pierwsza trwa zazwyczaj około 1- 2 godzin. W jej trakcie zbierany jest wywiad chorobowy i żywieniowy, przeprowadzane jest badanie fizykalne łącznie z oceną stanu odżywienia, analizowana dotychczasowa dokumentacja medyczna i wyniki badań. Na ich podstawie ustalany jest zakres dalszego postępowania- zalecenia odnośnie sposobu odżywiania (bez szczegółowego jadłospisu), stylu życia, leczenia i suplementacji, uzupełnienia badań.

8. Jeśli to konieczne ustalamy termin wizyty kontrolnej. Wizyta kontrolna trwa około 30 minut i polega na analizie postępów w dotychczasowym leczeniu oraz ustaleniu dalszego działania.

9. Płatność za konsultację jest realizowana na miejscu, wyłącznie gotówką. Cena pierwszej wizyty, w zależności od czasu trwania, wynosi 150- 200 zł, cena wizyt kontrolnych to 100 zł.

10. Nie wystawiam recept refundowanych ani zwolnień od pracy.

 

Jeśli nie chcesz lub nie możesz przyjechać na wizytę stacjonarną, skorzystaj z konsultacji online- szczegóły znajdziesz tutaj: