Cytat: "Jeśli siedzisz na gwoździu, nie chodzi o to, by leczyć ból"
Kim jestem?

Medycyna oparta na odżywianiu czyli blog

Medycyna spersonalizowana

Choroby zależne od glutenu

Celiakia

Nieceliakalna nadwrażliwość na gluten

Medycyna funkcjonalna

Przyczynowe leczenie chorób przewlekłych

Leczenie funkcjonalnych chorób przewodu pokarmowego- SIBO, SIFO, dysbioza

Odżywianie i styl życia

Profilaktyka i leczenie

Suplementacja

 

O mnie

Jestem lekarzem ze specjalizacją z chorób wewnętrznych i nefrologii. W zawodzie pracuję od ponad 20 lat, od 5 lat łącząc wiedzę i doświadczenie oparte na klasycznej medycynie z medycyną funkcjonalną- nową i prężnie rozwijającą się gałęzią medycyny, która, poprzez wykrywanie i korekcję zaburzeń funkcjonowania organizmu, ma potencjał w zapobieganiu i modyfikowaniu przebiegu chorób przewlekłych.

Osobiste oraz zawodowe doświadczenia skłoniły mnie do dalszej nauki i pracy nakierowanej na rozwiązywanie problemów związanych z chorobami przewlekłymi. Ich efektem jest prowadzona od ponad 7 lat strona Gdy jedzenie szkodzi, której zawartość odzwierciedla główny nurt moich zainteresowań: choroby glutenozależne, choroby autoimmunologiczne i metaboliczne oraz ich przyczynowe leczenie ze szczególnym naciskiem na odżywianie.

Tu zobaczysz odbyte przeze mnie szkolenia z zakresu medycyny funkcjonalnej.

Konsultacje

Oferta konsultacji lekarskich jest odpowiedzią na prośby Czytelników i Pacjentów, którzy szukają pomocy w leczeniu swoich chorób i są gotowi wziąć aktywny udział w całym procesie: od szukania przyczyny choroby po ich rozwiązanie.

W swojej pracy łączę wiedzę i doświadczenie medyczne z elementami medycyny funkcjonalnej i dietoterapii. Dążę do znalezienia i usunięcia przyczyny choroby, jednak dzieje się to przy aktywnym udziale Pacjenta. Takie podejście zapewnia najlepsze i najtrwalsze rezultaty w leczeniu chorób przewlekłych.

Nie odstawiam jednak leczenia zlecanego przez innych specjalistów. Nasza wspólna praca ma prowadzić do poprawy stanu zdrowia oraz redukcji stosowanych leków.

Jak się umówić?

Szczegóły w zakładce Konsultacje

Chcesz się umówić na konsultację, zadać pytanie, masz ofertę współpracy?

Opinie Czytelników